بازار مسکن همچنان راکد / قیمت آپارتمان در پایتخت چند؟

اقتصاد 100-به گفته واسطه‌گران ملکی در محله جنت آباد، بازار مسکن هم‌اکنون راکد است اما به دلیل اینکه اکثر مشتریان سرمایه‌گذار هستند اغلب خریدوفروش صورت می‌گیرد هرچند کم باشد.

بازار مسکن همچنان راکد / قیمت آپارتمان در پایتخت چند؟

به گفته آنها، قیمت هر مترمربع مسکن نوساز در این محله، از 135 میلیون تا 175 میلیون تومان است و با هر مترمربع 150 میلیون تومان نیز می‌توان واحدی نوساز و بدون ضعف خریداری کرد.

مشاهدات ما از پلتفرم‌های خریدوفروش مسکن نشان می‌دهد که برخی از مالکان میل به افزایش قیمت دارند؛ البته تردیدی که معامله‌گران در رابطه با انجام معامله دارند به وضوح مشخص است و در چند روز اخیر، تعداد فایل‌های سبز(پایین‌تر از میانگین قیمت منطقه) و فایل‌های قرمز(از میانگین قیمت منطقه بالاتر) از فایل‌های مشکی(در محدوده میانگین قیمت منطقه) افزایش یافته است.

در این مطلب به بررسی قیمت اجاره خانه‌ها با ۷۰۰ میلیون تومان ودیعه خواهیم پرداخت.

در محله جنت‌آباد مرکزی، واحدی 65 متری و 20 سال ساخت، 6 میلیارد تومان و واحدی دیگر با 109 مترمربع زیربنا و 5 سال عمربنا، 11 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

 در محله جنت‌آباد جنوبی، برای آپارتمانی 80 متری و 4 سال ساخت، 9 میلیارد و 173 میلیون تومان و برای آپارتمانی 100 متری و 17 سال ساخت، 10 میلیارد تومان تعیین شده است.

در جنت‌آباد شمالی، واحدی 88 متری و 8 سال ساخت، 9 میلیارد و 650 میلیون تومان و واحدی 76 متری و 18 سال ساخت، 6 میلیارد و 430 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

منبع:شهربورس

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما