نحوه دریافت وام 30 میلیون تومانی بدون ضامن و وثیقه از این بانک

اقتصاد 100- بانک پاسارگاد به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «پشتوانه» ویپاد را تدارک دیده است که به صورت پلکانی فعال می‌شود. یعنی هر پله تسهیلات پشتوانه یک، دو، سه، چهار، پنج، هفت، 10، 15، 20، 25 و 30 میلیون تومان است که وام گیرنده بعد از دریافت هر کدام و بازپرداخت کامل پله قبلی، می‌تواند به پله بعدی برود و مبلغ بعدی را دریافت کند.

نحوه دریافت وام 30 میلیون تومانی بدون ضامن و وثیقه از این بانک

هر یک از مبالغ تسهیلات پشتوانه با توجه به اعتبارسنجی انجام شده از متقاضی اتفاق می‌افتد. در صورتی که مشتری اعتبار کافی را داشته باشد، این تسهیلات با سود 23 درصدی به وی تعلق می‌گیرد. در واقع دریافت این وام به هیچ نوع چک، سفته، ضامن و وثیقه نیازی ندارد. سقف این وام حداکثر به 30 میلیون تومان می‌رسد و ضمنا تسهیلات مذکور در قالب طرح اعتبار خرید اعطا می‌شود. افراد بعد از دریافت و به کارگیری این وام، نهایتا تا شش ماه امکان بازپرداخت آن را دارند.

این وام 30 میلیون تومانی تمامی فروشگاه‌های کشور را پوشش می‌دهد و در واقع وام گیرندگان با این مبلغ امکان خرید در تمامی فروشگاه‌های داخلی را دارند.

نقطه آغازین بانک پاسارگاد و برخی از خدمات آن را بشناسید

بانک پاسارگاد از سال 1384 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک خصوصی به دلیل ارائه خدماتی مانند افتتاح سپرده، اموری ارزی، خدمات ریالی، تسهیلات و تعهدات، بانکداری شرکتی، الکترونیک و دیجیتال و … توانسته نظر مشتریان زیادی به خود جلب کند.

جامعه موسسان این بانک از 130 هزار نفر اشخاص حقیقی متخصص در امور بانکی، مالی و سرمایه، 160 نفر از انبوه سازان و سرمایه گذاران بخش مسکن و 300 نفر از پزشکان متخصص و گروه مهندسان تشکیل شده است.

منبع:کاماپرس

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما