آپشن های نهایی ری را ایران خودرو، ری را چه مشخصاتی دارد؟

اقتصاد 100- ری را در حقیقت اولین کراس اوور ملی است که توسط ایران خودرو به بازار عرضه می‌شود.

آپشن های نهایی ری را ایران خودرو، ری را چه مشخصاتی دارد؟
این خودرو در دو نسخه بنزینی و برقی تولید می‌شود که البته نسخه بنزینی ابتدا در صف عرضه قرار گرفته است.

ری را  بنزینی از پیشرانه ۱.۶ لیتری توربو با حداکثر توان ۱۶۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر بهره می‌برد. توان پیشرانه از طریق گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک به محور جلو منتقل می‌شود. شتاب صفر تا صد ری را بنزینی حدود ۱۰.۴ ثانیه اعلام شده است. مصرف سوخت ترکیبی این خودروی جدید داخلی هم زیر ۸ لیتر در هر صد کیلومتر است.

ری-را۳

 

امکانات رفاهی ری را

از جمله مهم‌ترین آپشن‌های خودروی ری را می‌توان به ترمز پارک برقی، سامان ترمز اتوماتیک، سیستم کنترل پایداری و سیستم کنترل کشش، نمایشگر دوگانه دیجیتال شامل جلو آمپر ۱۲ اینچی و سیستم مالتی مدیا با ۹ بلندگو، سنسور نور و باران، ورود بدون کلید، چراغ گردش چپ و راست، چراغ خوش آمدگویی، سامانه کمکی حرکت در سربالایی، سانروف، نورپردازی مخفی داخلی، کروز کنترل با محدودکننده سرعت، دوربین ۳۶۰ درجه، هشدار نقطه کور، سنسور پا برای باز کردن در صندوق و ... اشاره کرد.

با توجه به تمامی این موارد می‌توان گفت با لوکس ترین و پرآپشن ترین خودروی داخلی مواجه هستیم.

کابین-ری-را۲

 

قیمت دقیق این خودرو هنوز مشخص نیست اما زمان عرضه آن احتمالا تا اواسط خرداد ۱۴۰۳ خواهد بود. آنطور که به نظر می‌رسد قیمت این خودروی جدید ملی زیر ۱ میلیارد تومان باشد. باید منتظر ماند و دید که ایران خودرو چه برنامه‌ای برای عرضه ری را بنزینی دارد.

زمان عرضه ری را برقی

ری را برقی اواخر سال ۱۴۰۴ روانه بازار می‌شود. این خودرو با یک بار شارژ ۴۲۰ کیلومتر مسافت طی می‌کند. در حال حاضر فقط ۲ دستگاه از این خودرو ساخته شده است.

منبع:پارسینه

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما