ثبت نام وام جدید 300 میلیون تومانی با افتتاح حساب ویژه حقوق بگیران دولت

اقتصاد 100- بانک تجارت به منظور افزایش قدرت خرید و حمایت همه جانبه از حقوق بگیران سازمان‌ها و شرکت‌ها طرح تسهیلاتی به نام «تسریع» را ارائه داده است. این تسهیلات ارزان قیمت متناسب با حقوق متقاضیان پرداخت می‌شود.

ثبت نام وام جدید 300 میلیون تومانی با افتتاح حساب ویژه حقوق بگیران دولت

به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، تمامی حقوق بگیران سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی افتتاح یا دارای حساب واریز حقوقی نزد بانک تجارت که امکان درخواست این وام را دارند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان اعلام شده است. این وام در قالب عقد مرابحه یا قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت می‌شود. نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت این وام با توجه به مبلغ واریزی حقوق متقاضی و توان بازپرداخت وی متفاوت است. با این حال نرخ سود از 23 درصد و مدت زمان پرداخت اقساط از 36 ماه بیشتر نیست.
نکات مورد توجه درباره دریافت وام کم بهره طرح تسریع
افرادی که قبلا در بانک تجارت حساب قرض الحسنه افتتاح کرده‌اند نیازی به افتتاح دوباره این حساب ندارند و می‌توانند روی سپرده قبلی خود درخواست بدهند. وثایق و تضمین‌های طرح تسریع یا گواهی کسر از حقوق صادره از سوی شرکت یا سفته به همراه ضامن معتبر است. ضامن می‌تواند همکار پرسنل متقاضی، کاسب دارای پروانه کسب یا شخص مورد تایید شعبه باشد. ضمنا انعقاد قرارداد لازم الاجرا به منظور دریافت این وام نیز ضروری است.

لازم به ذکر است که اگر تضمین نامه مبنی بر بازپرداخت اقساط از طرف شرکت ذی ربط، حتی در صورت قطع ارتباط پرسنل با مجموعه، ارائه شود، قرارداد لازم الاجرا کافی بوده و دیگر به ارائه سایر وثایق نیازی نیست.

افراد به منظور دریافت فرم درخواست تسهیلات مذکور کافی است به یکی از شعب بانک تجارت نزدیک محل کار یا زندگی خود مراجعه داشته باشند./کاماپرس

 
منبع:صدآنلاین

وبگردی

ارسال نظر

 
.

اخبار سلامت

سینما در سینما