واریز یارانه معیشتی 500 هزار تومانی رمضان برای این دهک ها + جزئیات

اقتصاد 100- مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی بیان کرد: این مرکز در بستر آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه به منظور جذب مساعدت‌های خیرین و توزیع آن و همچنین شناسایی افراد بی بضاعت و ارائه خدمات به آنان با رعایت کرامت انسانی فعالیت می‌کند.

واریز یارانه معیشتی 500 هزار تومانی رمضان برای این دهک ها + جزئیات

وی به طرح قرار دوازدهم اشاره کرد و افزود: در راستای اجرای این طرح به مناسبت ماه مبارک رمضان و سال جدید 500 بسته معیشتی از محل موقوفه آب لوله بیرجند بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می‌شود.

بخشی‌پور ادامه داد: این بسته‌ها به ارزش 500 میلیون تومان همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) توزیع می‌شود و هر بسته معیشتی شامل برنج، چای، قند، پنیر، روغن، ماکارونی و رب گوجه فرنگی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: تعداد 700 دست پوشاک از محل کمک خیرین به ارزش 25 میلیون تومان بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

علی فاضلی‌فرد نیز در این مراسم اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، افضل همه ماه‌ها است و هم کرامت و هم فضیلت دارد. ماه مبارک رمضان از عنایات خداوند متعال به نوع بشر است و در این ماه می‌توانیم خودمان را به خدا نزدیک کنیم و در این ماه مهمانی خدا، تمام عنایات الهی به سمت بندگان سرازیر است و فضیلت‌های خاصی دارد و درهای رحمت الهی به روی ما گشوده شده است.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه بحث دستگیری از مستمندان در این ماه توصیه شده است، افزود: توزیع بسته‌های غذایی و افطاری ساده همه با تاثیر از سیره اهل بیت (ع) انجام می‌شود و در این کار خیر سازمان اوقاف و امور خیریه پیش قدم بوده است.

فاضلی‌فرد درباره شعار سال جدید بیان کرد: دهه نود کاری برای اقتصاد مردم انجام نشد و جبران این عقب ماندگی جز با جهش اتفاق نمی‌افتد و این شعار امسال بسیار هوشمندانه انتخاب شده است.

وی بیان کرد: اگر مردم پای کار نیایند این شعار و جهش تولید محقق نخواهد شد و در دوران جنگ تحمیلی، دنیا علیه ایران بود و مردم پای کار آمدند و با حضور خود این معادله را به نفع نظام جمهوری اسلامی ختم به خیر کردند.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه دشمن ستون فقرات نظام جمهوری اسلامی را از مسیر جنگ اقتصادی هدف گرفته است گفت: مسیر اقتصادی تنها مسیری است که می‌تواند به ما آسیب  بزند و با حضور مردم این مشکل رفع خواهد شد.

منبع:مکتوب نامه

وبگردی

ارسال نظر

 
.

طلا و جواهر اقتصاد 100 : نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطر نشان ساخت قیمت طلا و سکه در معاملات امروز به…

اخبار سلامت

سینما در سینما