حقوق بازنشستگان واریز شد+ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عیدی

اقتصاد 100- حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از امروز ۲۱ بهمن ماه به حساب بازنشستگان این سازمان واریز خواهد شد.

حقوق بازنشستگان واریز شد+ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عیدی

هم‌اکنون بیش از ۴ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تامین اجتماعی حقوق دریافت می‌کنند که از امروز حقوق بهمن ماه به حساب آن‌ها واریز خواهد شد

  حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حروف الفبا از ۲۱ بهمن آغاز و تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه به اتمام خواهد رسید.

همچنین پس از اتمام واریز حقوق بهمن ماه، عیدی بازنشستگان به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.

عیدی بازنشستگان به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به ازای همسر ۷۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند تحت تکفل۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

منبع:آرمان ملی

وبگردی

ارسال نظر

 
  • بانو ارسالی در

    چرا کارکنان زن فقط عیدی ثابت دریافت می کنند؟
    قانون حمایت از خانواده هم، طبق سایر قوانین شان مردسالارانه است، چرا به خانمهای متاهل و دارای فرزند و حتی خانمهای مطلقه که حضانت فرزند دارند چون تحت تکفل محسوب نمیشوند ولی عملا نفقه فرزند را عهده دار هستند، مجردی پرداخت میشود و شده است؟ چرا تبعیض و اجحاف زیادی بین حقوق زنان و مردان وجود دارد؟ خصوصا امسال که به اسم طرح حمایت از خانواده، علاوه بر عایله مندی و حق اولاد که به خانمها تعلق نمی گرفت، دامنه این تبعیض به عیدی و انواع سرانه و بن کالای اساسی و غیره هم رسیده است، این چه قوانین حمایت از خانواده است؟ همه خانمها که همسر کارمند ندارند که بواسطه ایشان این مزایا را دریافت کنند و حتی خانمهای مطلقه که بار نبود پدر را هم به عهده دارند و حتی قوانین سازمانی، برای آنها حقی قائل نمیشود؟ آیا این انصاف و عدالت است؟ تا کی حق زنان باید پایمال شود؟

.
باز