بریز و بپاش دولت به مناسبت 22 بهمن + شرایط دریافت یارانه جدید

اقتصاد100-در خبر زیر جزییات دقیقی درباره شرایط دریافت یارانه دولت را میخوانید.

بریز و بپاش دولت به مناسبت 22 بهمن + شرایط دریافت یارانه جدید

خبری جدید درباره دریافت یارانه جدید منتشر شده است. این یارانه به مناسبت سالگرد ۲۲ بهمن است.یارانه یک طرح کمک مالی است. یارانه برای افراد کم در آمد جامعه است. در ادامه جدیدترین خبر درباره یارانه را میخوانید.

طرح جدید کالابرگ به‌مدت سه‌ماه برای تثبیت قیمت‌ها آغاز شده و تفاوت این با طرح سابق این است که یارانه تشویقی به ۲۲۰ هزار تومان افزایش داشت.

سید صولت مرتضوی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: طرح جدید کالابرگ به‌مدت سه‌ماه برای تثبیت قیمت‌ها آغاز شده و تفاوت این با طرح سابق این است که یارانه تشویقی به ۲۲۰ هزار تومان افزایش داشته و ۱۱ قلم کالا کدگذاری شده و به میزان وزن خرید، یارانه تشویقی داده می‌شود.

وی افزود: هم‌چنین شرط حداقل ۲۲۰ هزار خرید حذف شده و هرکس هر مقدار خرید کند، از یارانه تشویقی برخوردار خواهد شد؛ عیدی کارگران مشخص است و میزان آن معادل دو ماه حقوق دریافتی کارگر است و پرداخت خواهد شد یعنی اگر کارگری ۱۲ ماه مشغول کار بوده، معادل دو ماه حقوقش را به‌عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: عیدی بازنشستگان نیز طبق مصوبه هیات وزیران، ۲ میلیون و پانصد هزار تومان، برای همسر ۷۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند نیز ۳۰۰ هزار تومان است که تأمین منابع صورت گرفته و پرداخت می‌شود.

 

 

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز