ریزش 100 میلیونی قیمت این خودرو جذاب در یک روز

اقتصاد 100- بی ام و یکی از برندهای صاحب نام و معروف در صنعت خودروسازی جهان است و در بازار ایران نیز حضور قوی دارد. با داشتن مدل‌های متنوع و نوآورانه، بی ام و توانسته است جایگاه مناسبی در صنعت خودروسازی ایران را به دست آورد. شرکتهای فروش بی ام و در سراسر کشور فعالیت دارند و امکانات خدمات پس از فروش را نیز به مشتریان ارائه می‌دهند. با ارائه خودروهای با کیفیت و مجهز به فناوری‌های پیشرفته، بی ام و استقبال خوبی از قبل از فروش و فروش خودروهای خود در بازار ایران داشته است.

ریزش 100 میلیونی قیمت این خودرو جذاب در یک روز

در میان خودروهای خارجی، شرکت ب‌ام‌و ، کاهش بیش از ۱۰۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد. گزارش‌ها نشان می‌دهد که قیمت ب‌ام‌و X۱ ۲۵ مدل ۲۰۱۷ با کاهش ۱۰۰ میلیون تومانی طی ۲۴ ساعت گذشته، به ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسیده است. قیمت این خودرو در هفته گذشته به ۱۰ میلیارد تومان رسیده بود.

ب‌ام‌و X۴ ۲۸ مدل ۲۰۱۷ نیز در بازار افت ۱۰۰ میلیون تومانی را تجربه کرد و با قیمت ۱۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش رفت. قیمت این خودرو در هفته گذشته به ۱۳ میلیارد تومان رسیده بود.

بنا به این گزارش، ب‌ام‌و سری ۵ سدان ۵۳۰i مدل ۲۰۱۸ در بازار ۱۰۰ میلیون تومان ریخت و ۱۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت این خودرو در هفته گذشته به ۱۴ میلیارد تومان هم رسیده بود.

  خودرو ب‌ام‌و سری ۷ ۷۳۰li مدل ۲۰۱۸ در بازار با کاهش ۱۰۰ میلیون تومانی طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده است. این خودرو در هفته گذشته تا قیمت ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشت.

منبع:تیترکوتاه

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز