خبر بد برای برندگان قرعه‌کشی سامانه یکپارچه خودرو + فیلم

اقتصاد 100- ایران خودرو به برندگان خودروی تارا که در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند اعلام کرده است: ۲۰۰ میلیون بدهید تارای پلاس به جای دستی تحویل بگیرید. سازمان تعزیرات قرار است این مساله را بررسی کند.

خبر بد برای برندگان قرعه‌کشی سامانه یکپارچه خودرو + فیلم

لازم به ذکر است؛ سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی از ۱۶ بهمن ماه برای ثبت‌نام کلیه متقاضیان واجد شرایط، بازگشایی خواهد شد؛ نکته این مرحله این است که با توجه به اینکه پیش‌شرط حساب وکالتی برداشته شده بود، اما در این مرحله متقاضیانِ جدید باید این حساب را باز کنند که به گفته مدیر سامانه این مورد تنها برای خرید خودرو‌های داخلی فعلا اجرایی می‌شود.

دور جدید ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی از محل ظرفیت مازاد خودرو‌های وارد شده از فردا (دوشنبه ۱۶ بهمن ماه) به مدت پنج روز (تا پایان روز جمعه ۲۰ بهمن ماه) آغاز می‌شود.

با توجه به اینکه خودرو‌ها مازاد بر ظرفیت تقاضا هستند و به طور دقیق‌تر می‌توان گفت خودرو‌هایی که طی حدوداً ۱۰- ۹ مرحله عرضه قبلی برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول (در اسفند ماه سال گذشته)، متقاضی زیادی نداشته و ظرفیت آن‌ها موجود است، تصمیم گرفته شد که مرحله دوم ثبت‌نام برای متقاضان جدید با عرضه ۱۱ خودروی وارداتی توسط ۱۱ شرکت واردکننده اجرایی شود.

بدین منظور متقاضیان جدید از یک روز قبل از آغار عرضه (از امروز یکشنبه) این امکان برایشان فراهم شده که یکی از حساب‌های خود را نزد بانک‌های واجد شریط اعلامی سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی، وکالتی و مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در آن بلوکه کنند تا امکان ثبت‌نام طی پنج روزی که سامانه برای ثبت‌نام مشتریان فعال است، امکان ثبت تنها یک اولویت از سبد محصولات اعلامی را انتخاب کنند.

همانطور که اشاره شد، متقاضیان جدید از امروز تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه (۱۸ بهمن ماه) برای تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن وجه ۵۰۰ میلیون تومانی در این حساب فرصت خواهند داشت.

منبع:طلا

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز