زلزله در بازار خودرو / قیمت محصولات داخلی ریزش کرد + جدول

اقتصاد 100- در این میان، قیمت پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۴۵ میلیون تومان فروخته شد. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲نیز ۵ میلیون تومان ریخت و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت خورد.

زلزله در بازار خودرو / قیمت محصولات داخلی ریزش کرد + جدول

بلافاصله پس از شروع کاهش قیمت دلار از ابتدای هفته، در بازار خودرو نیز تأثیرات این تغییرات قیمتی قابل مشاهده بود. قیمت محصولات مختلف در بازار خودرو، در پی روند نزولی بازار ارز، دنباله‌ای از کاهش قیمت را طی کردند. بررسی روند بازار خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته حاکی از آن است پراید ۱۵۱ بدون تغییر قیمت، ۳۱۰ میلیون تومان به فروش رفت. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ در حدود ۵ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و ۶۱۰ میلیون تومان قیمت خورد. اما قیمت پژو۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ در بازار ۵ میلیون تومان کاهش یافت و به قیمت ۸۶۵ میلیون تومان به فروش رفت. این در حالی است که پژو۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ با کاهش ۵ میلیون تومانی، در بازار ۶۵۵ میلیون تومان قیمت داشت. پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم با کاهش ۵ میلیون تومانی، ۷۳۰ میلیون تومان به فروش رفت.

بنا به این گزارش، قیمت خودرو تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ در حدود ۱۰ میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرد و ۸۰۰ میلیون تومان فروخته شد.

در مقابل، البته قیمت تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ در حدود ۵ میلیون تومان کاهش یافت و به ۴۰۵ میلیون تومان رسید و تیبا هاچ‌بک EX هم در حدود ۵ میلیون تومان ارزان شد و ۳۹۵ میلیون تومان به فروش رفت.

قیمت خودروهای ایرانی

جدول-قیمت

منبع:گسترش نیوز

وبگردی

ارسال نظر

 
.
باز