برند مورد علاقه جواهرات ملکه اسپانیا لو رفت + عکس

طلا و جواهر اقتصاد 100: ملکه اسپانیا لتیسیا اورتیس (Letizia Ortiz Rocasolano) به خاطر سبک و استایل خاصی که دارد شناخته شده است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین اعضای خاندان سلطنتی در زمینه مد شهرت دارد.

برند مورد علاقه جواهرات ملکه اسپانیا لو رفت + عکس

ملکه لتیسیا با گوشواره هایی از برند زارا

او در حالی که برای یک تعامل رسمی گام برداشت، از جواهرات با ارزش و گران قیمت خود رونمایی کرد، که از یک جفت گوشواره که با الماس هایی که قیمت آن فقط ۱۲.۹۹ پوند بود تشکیل شده است.

در روز آفتابی و بهاری، از پنجمین سالگرد نمایشگاه El Bosco در شهر مادرید که به موزه پرادو (Prado) مشهور است به همراه ملکه سابق هلند، بیتریکس (Beatrix)، همسر پادشاه فیلیپ که از لباس و دامن چرمی خود که از برند هوگو باس (Hugo Boss) بود را به همراه گوشواره هایی که از سنگ های قیمتی رنگارنگ تشکیل شده بود و از برند اسپانیایی زارا (Zara) محسوب می شد رونمایی کرد.

گوشواره های ارزان قیمت ملکه Letizia که با سنگ های آبی، روشن و کهربا تشکیل شده است کاملاً ظاهر آن را جذاب نمایان کرده است.

ملکه لتیسیا هنگامی که گوشواره های قابل تعویض را که از یک برند موفق اسپانیایی محسوب می شود را بر تن کرد، دوباره نشان داد که او ملکه جواهرات منحصر به فرد و زیبا است.

او لحن غنیِ یکی از لباس‌های رنگارنگ خود به همراه گوشواره هایی که برنده آن به تازگی معروف شده را CookLook تلفظ کرد.

گوشواره های ملکه اسپانیا لتیسیا Letizia

در این هفته ملکه اسپانیا لتیسیا اورتیس (Letizia Ortiz Rocasolano)، همچنین گوشواره های زیبای خود را که از مروارید هایی به همراه سنگ های آویزان که قابل تعویض می باشد را به گوش خود آویخته بود.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.