راهکارهای خرید آنلاین گوشواره طلا برای خانم های سخت پسند

طلا و جواهر اقتصاد 100: بعضی‌ها به اشتباه تصور می‌کنند که انتخاب و خرید جواهرات تنها در گرو نظر و سلیقه شخصی است اما ما میدانیم که در این خرید جز علاقه شخصی موارد بیشتری از اهمیت برخوردارند؛ مثلا وقتی قرار است به صورت آنلاین برای خرید گوشواره طلا اقدام کنید باید علاوه بر نظر شخصی موارد دیگری را هم در نظر بگیرید.

راهکارهای خرید آنلاین گوشواره طلا برای خانم های سخت پسند

 برای مثال طراحی متناسب با سبک و استایل شما، بودجه‌ای که در نظر دارید و از همه مهم‌تر فرم صورتتان از مواردی هستند که پیش از توجه به سلیقه و نظر شخصی در خرید آنلاین گوشواره طلا اهمیت پیدا می‌کنند.

بسیاری از طلافروشان در بدو ورود شما به گالری، مجموعه‌ای از گوشواره‌ها که با سبک و سیاق‌های متفاوتی طراحی‌شده‌اند را جلو آورده و از شما می‌خواهند که هرچه دوست دارید انتخاب کنید. این افراد معمولاً خودشان را به زحمت نمی‌اندازند و از ارائه هرگونه توضیحات اضافی درباره طرح مناسب با فرم صورت شما خودداری می‌کنند؛ اما شما نباید فراموش کنید که اگر می‌خواهید گوشواره‌هایتان جلوه بیشتری داشته باشند بهتر است بیش از هر چیز به هماهنگی سبک و شکل گوشواره‌ها با فرم صورتتان توجه کنید.

کدام گوشواره مناسب صورت گرد است؟

کسانی دارای فرم صورت گرد هستند که پهن‌ترین قسمت صورتشان در محدوده گونه‌هاست و صورت هرچه به سمت پیشانی و چانه می‌رود باریک‌تر می‌شود. اگر دارای فرم صورت گرد هستید باید به سراغ گوشواره‌هایی بروید که گردی صورتتان را کمتر نشان دهند یا به عبارت دیگر این گردی را تا حدودی خنثی کنند.

هنگام خرید آنلاین گوشواره طلا برای صورت گرد باید به سراغ گزینه‌های بلند و مستطیلی بروید. گوشواره‌های آویز بلند با فرم مستطیلی یا اشک بلند و باریک بهترین گزینه برای صورت‌های گرد هستند.

افراد با صورت باریک و کشیده چه گوشواره‌ای بخرند؟

اگر صورت شما باریک و کشیده است و فرم پهنی ندارد باید به سراغ اشکالی از گوشواره طلا بروید که صورتتان را پرتر نشان دهد. در افراد با صورت باریک و کشیده قسمت‌های مختلف مانند فک، گونه‌ها و پیشانی تقریباً هم عرض هستند. چنین افرادی برای پرتر نشان دادن صورتشان باید به سراغ گوشواره‌هایی به شکل گرد رفته و از خرید گوشواره طلای آویز خودداری کنند. گوشواره‌های کوتاه با فرم توپی یا گرد و گوشواره‌های حلقه‌ای بزرگ می‌توانند درازی صورت این افراد را کمتر نشان دهند.

اگر گوشواره‌های بلند و آویز را بیشتر می‌پسندید باید در میان گزینه‌های موجود به دنبال کارهایی باشید که در طراحی‌شان از اشکال گرد استفاده شده است. چراکه برعکس فرم‌های مستطیلی و آویز، هر گوشواره با طراحی دایره‌ای و یا اشکال گرد و حلقه‌ای می‌تواند صورت شما را پهن‌تر از آنچه که هست نشان دهد.

گوشواره مناسب برای فرم صورت مربعی چیست؟

افراد با فرم صورت مربعی عموماً صورت‌های پهنی دارند که در آن‌ها عرض استخوان‌ها در قسمت گونه و فک با هم برابر است. با این حساب خرید گوشواره طلا با فرم پهن برای چنین صورتی مناسب نیست. شما باید به دنبال طرح‌هایی باشید که نه تنها به عرض صورتتان اضافه نمی‌کنند بلکه در باریک به نظر رسیدن صورتتان هم تأثیر داشته باشند.

اگر دارای فرم صورت مربعی هستید ما به شما خرید گوشواره طلا با فرم مثلثی و بیضی را پیشنهاد می‌کنیم. البته گوشواره‌هایی که فرم دایره‌ای دارند هم زوایای صورت مربعی را کاهش داده و سبب می‌شوند که فرم صورت متعادل‌تر به نظر برسد.

گوشواره طلا مناسب برای صورت‌های بیضی

اگر فرم صورتتان بیضی است باید بگوییم که شما بسیار خوش‌شانس هستید! همان‌طور که تقریباً هر مدل عینک بر روی صورت شما خوب به نظر می‌رسد، هر مدل گوشواره‌ای هم با فرم صورت شما هماهنگ است؛ اما پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید با انتخاب صحیح گوشواره ظاهر خاص‌تری داشته باشید بهتر است با فرم صورت بیضی به سراغ گوشواره‌های آویز و بلندی که دارای شکل اشک مانند یا بیضوی هستند، بروید.

با فرم صورت‌های قلبی چه گوشواره‌ای را انتخاب کنیم؟

در صورت‌هایی با فرم قلبی باریک‌ترین قسمت صورت چانه است و بخش‌های فوقانی یعنی بخش پیشانی بیشترین پهنا را دارد. اگر دارای فرم صورت قلبی هستید باید برای خرید آنلاین گوشواره طلا به سراغ طرح‌هایی بروید که در بخش انتهایی عریض‌تر هستند. مثلاً گوشواره مثلث وارونه می‌تواند انتخاب خوبی برای این فرم صورت باشد.

علاوه بر این گوشواره‌های بلند که در انتها دارای اشکال منحنی هستند هم صورت شما را در قسمت گونه و چانه‌ها پهن‌تر نشان می‌دهند. طرح اشک و گوشواره‌های آویز با انتهای گرد هم از دیگر گزینه‌های مناسب برای این فرم صورت هستند.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.