رابط کاربری واتساپ در آپدیت جدید کاملا باز طراحی خواهد شد

اقتصاد ۱۰۰ - براساس اطلاعات جدید، رابط کاربری پیام‌رسان واتساپ – Whatsapp به‌زودی قرار است با تغییرات و بازطراحی بخش‌های مختلف دگرگون شود.

رابط کاربری واتساپ در آپدیت جدید کاملا باز طراحی خواهد شد

به گزارش گروه دانش و فناوری به نقل از گجت نیوز، پس از اضافه شدن قابلیت‌های جدید و به‌روزرسانی بخش‌های مختلف Whatspp، اکنون نوبت به رابط کاربری محبوب‌ترین پیام‌رسان دنیا رسیده که به‌طور کامل بازطراحی شود. براساس گزارش WDBetainfo، واتساپ در حال ایجاد تغییراتی در رابط کاربری از جمله منوی پیوست برای آپدیت بعدی است.

منوی پیوست چت این برنامه که مدتی است بی‌تغییر مانده، تا حدی قدیمی به‌نظر می‌رسد و Whatsapp  قصد دارد با طراحی مجدد آن، ظاهری مدرن به این بخش ببخشد. علاوه بر آن، فرم کلی رابط کاربری جدید نیز ساده‌تر و بهینه‌تر از نسخه فعلی خواهد شد.

رابط کاربری واتساپ

از جمله دیگر تغییرات بصری واتساپ، کاهش اندازه آیکون‌ها بوده که جابجایی راحت‌تر کاربران میان بخش‌های مختلف و امکان افزایش فضای برگه برای افزودن دکمه‌ جدید را فراهم می‌کند. همان‌طور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، رابط کاربری جدید واتساپ از زمینه روشن‌تری برای آیکون‌ها استفاده کرده که متفاوت از طراحی فعلی دو رنگ این پیام‌رسان است. این به‌روزرسانی هم‌اکنون در حال توسعه بوده و احتمالا به‌زودی وارد مرحله آزمایش بتا خواهد شد.

انتهای پیام

وبگردی

ارسال نظر

 
.