اولین واکنش همسر رونالدو به بازی شوهرش در ایران / استرس جورجینا همه را شوکه کرد!

اقتصاد100- در هنگام بازی ایران با النصر و حضور جنجالی رونالدو در تهران ، جورجینا نامزد رونالدو نیز اخیرا پر حاشیه شده است..

اولین واکنش همسر رونالدو به بازی شوهرش در ایران / استرس جورجینا همه را شوکه کرد!

جورجینا رودریگز قرار است در هشتادمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم در ونیز حضور یافت.رودریگز همسر رونالدو در بوئنوس آیرس متولد شد. پدرش آرژانتینی و مادر او اسپانیایی است. خانواده جورجیانا رودریگز یک خواهر بزرگتر به نام ایوانا دارد که به همراه خانواده او با بستگان پدری‌اش زندگی می‌کردند. مادر رودریگز زمانی که او یک ساله بود تصمیم گرفت به اسپانیا بازگردد و درنتیجه خانواده آنها به شهر شمالی اسپانیا، خاکا در استان اوئسکا نقل مکان کردند. گفتنی است همسر کریستیانو رونالدو یک خواهر ناتنی به نام پاتریشیا رودریگز دارد که دختر پدرش از همسر اولش است. خورخه پدر جورجینا در سال 2016 سکته مغزی کرد و 3 سال بعد به دلیل عوارض سکته مغزی درگذشت. او 10سال به دلیل جرم قاچاق مواد مخدر در زندان بود) پدر جورجیانا با پایان دوران محکومیتش در آگوست2013 از کشور اخراج و از بازگشت به اسپانیا منع شده است. در مدت حبس پدر همسر رونالدو دایی جورجیانا او را بزرگ می کرد.

واکنش جورجینا به بازی ایران و النصر

اخیرا گفته می شود جورجینا در خصوص بازی ایران و النصر استرس بسیاری داشته است و همچنان در انتظار اولین گل زنی رونالدو در تیم آسیایی مانده است. او در فضای مجازی واکنشی نشان نداده است اما برخی از کاربران ایرانی فضای مجازی پیام های متفاوتی برای او ارسال کردند و همینطور که خود رونالدو در نیمه اول بازی ایران و النصر در اولین موقعیت خود موفق نشد به ایران گل بزند و به شدت عصبانی و نگران شد مردم نیز این استرس را تنها برای رونالدو نداستند و به طور طبیعی نامزد وی نیز نگران بازی شوهرش در ایران خواهد بود!

رونالدو/ جورجینا

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.