سو استفاده ابی از همسر اولش / بعد از شهرت طلاقش داد!

اقتصاد100- تصویری از همسر قبلی ابراهیم حامدی منتشر شده است.

سو استفاده ابی از همسر اولش / بعد از شهرت طلاقش داد!

فیروزه مقدادی در یک مرکز حقوقی و وکالت آمریکایی فعال است و قبل از انقلاب در ایران فوق لیسانس حقوق گرفت و به عنوان وکیل دادگستری مشغول به کار بوده است.او بعد از جدایی اش از ابی ارتباط چندانی با این آقای خواننده ندارد

فیروزه مقدادی دختر یک خانواده سرشناس و تحصیلکرده بود و پدرش (سرهنگ مقدادی) نیز پس از بازنشستگی از ارتش به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مشغول به کار شده بود.

مخالفت پدر فیروزه مقدادی با ازدواج دخترش

پدر فیروزه مقدادی با ازدواج دخترش و ابی بسیار مخالف بود و وقتی اصرار های دخترش را برای این ازدواج دید به این ازدواج رضایت داد. اما خودش را کنار کشید و هیچگونه حمایتی از آنها نکرد. ابی که در آن زمان شرایط مالی خوبی نداشت و حتی خرج خانواده اش را هم باید می داد تنها شبی 80 تومان درآمد داشت. که این موضوع باعث می شد بعد ازدواج زندگی سختی داشته باشند.

سرو کله مزاحمان پیدا شد

به هرحال با معروفیت آقای خواننده سر و کله هواداران و مزاحمان هم در زندگی این زوج رفته رفته پیدا شد. عشق بین این زوج برای ادامه این زندگی مشترک کافی نبود.بنابراین خانم فیروزه مقدادی بعد از 25 سال زندگی مشترک تصمیم گرفتند که از این آقای خواننده معروف جدا شوند. ابی بعد از جدایی از فیروزه مقدادی با مهشید ازدواج کرد که همسر دومش حواشی زیادی در پشت سرش دارد.

 

منبع:رکنا

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.