خبری مهم برای سهام‌داران عدالت!

اقتصاد 100-احسان خاندوزی: انتخابات هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت از نیمه دوم امسال برگزار می‌شود.

خبری مهم برای سهام‌داران عدالت!

وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفته است که نخستین انتخابات هیات مدیره شرکت‌های  سهام عدالت  از آبان امسال در کشور آغاز می‌شود.

سید احسان خاندوزی در مورد نحوه بازگشایی نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت، توضیح داد: انتخابات هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت از نیمه دوم امسال برگزار می‌شود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا آیین‌نامه اجرایی نحوه برگزاری انتخابات نهایی شده است؟ گفت: منتظریم شورای‌عالی بورس در جلسه آینده، آیین‌نامه اجرایی برگزاری انتخابات شرکت‌های سهام عدالت را به تصویب نهایی برساند.

وی گفت: از مهرماه به اجرای آیین‌نامه اجرایی شرکت‌های سرمایه‌گذاری اقدام می‌کنیم و از آبان و آذر امسال نیز، نخستین انتخابات هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی، هم به شکل حضوری و هم به شکل الکترونیکی برگزار می‌شود.

از سال ۱۳۹۹ که شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی وارد بورس شدند، بعد از هجوم مردم برای فروختن سهام خود و همچنین ریزش بازار، ارزش سهام این شرکت‌ها به زیر ارزش اسمی افت کرد. در ادامه، نهاد ناظر اقدام به بستن نمادهای معاملاتی شرکت‌های سهام عدالت کرد که تاکنون همچنان بسته مانده است. بسیاری از سهامداران خواستار بازگشایی نمادهای معاملاتی سهام عدالت هستند.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

وبگردی

ارسال نظر

 
.